March 24, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Aircraft War: Türkçe Uçak Savaş Oyunu

Lightkod Yazılımdan bir video oyunu daha sizlerle. Aircraft War sizi, dünyayı işgal eden kötü güçlerle iyilerin savaştığı bir uçak savaşına davet ediyor. Bu sıra dışı oyunda mağaza sistemi sayesinde sanal mağazadan istediğiniz uçağı satın alabilir, uçağınıza yeni silahlar ve özellikler ekleyebilirsiniz. Her düşman uçağını vurduğunuzda para ve puan kazanırsınız. Kazandığınız bu sanal paralarla oyun içi sanal mağazadan alış veriş yapabilirsiniz. Oyun kontrol tuşlarını öğrenmek için kontrol ayarlarına girebilirsiniz. Oyun hem Türkçe hem de İngilizce dil desteğine sahip.

Oyun toplamda 5 bölümden oluşmaktadır. Her bölümü geçebilmek için öldürmeniz gereken düşman uçağı sayısı vardır. Bu öldürülmesi gereken düşman uçağı sayısını ayarlar menüsünden değiştirebilirsiniz. Seçenekler 50 – 100 – 200 – 250 şeklindedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyun ücretli olduğu için demo sürümde tüm bölümleri oynayamazsınız ve kısıtlandırılmış özellikler bulunur. Fakat ücretli tam sürümde tüm bölümleri oynama ve tüm özellikleri kullanma hakkına sahip olursunuz.

Oyun ilk açıldığında hangi dilde kullanmak istediğiniz sorar iki seçenekten birini seçtğinizde oyun ayarların yapılması için kapanır. Oyunu tekrar açtığınızda bu sefer size lisans bilgilerini sorar eğer lisans kodunuz yoksa ya da oyunu satın almamışsanız demo kullan seçeniğini seçip oyuna girebilirsiniz.

Oyunun tam sürüm fiyatı 5TL dir. Fakat yeni yıla girmeden önce yarı fiyatına yani 2,50TL ye alabilirsiniz. Bu oyunu çocuğunuza, küçük kardeşinize, arkadaşınıza hediye olarak alabilir ya da kendinize eğlenceli vakit geçirmek için alabilirsiniz.

Not: Bu oyunun bilgisayarınızda çalışması için işletim sisteminizin sürümü Windows Xp SP3 ve ya daha üst sürüm olmalıdır.

Ayrıca sisteminizde .Net FrameWork 4.0 ve Xna Game Studio 4.0 yazılımları yüklü olmalıdır.

Xna Game Studio indirdiğiniz arşiv içindedir. .Net Framework yüklü değilse gezginlerde aratıp indirebilirsiniz.

Aircraft War indir-ucak savas oyunu

Aircraft War oyunu XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumludur.

Boyutu: 9.16 MB

Lisans: Demo

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Aircraft War Türkçe İndir (1.0)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status