March 30, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Altyazı Hazırlama ve Düzenleme Programı

AHD Subtitles Maker, Windows ile çalışmak üzere tasarlanmış güçlü bir araçtır. AHD Subtitles Maker Professional Edition dakikalar içinde en yaygın metin tabanlı altyazı formatlarını oluşturmanızı sağlar.

AHD Subtitles Maker NET Framework platformu kullanılarak C# ile yazılmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

AHD Subtitles Maker scriptlere gerek kalmadan otomatik olarak altyazı yaratan bir uygulamadır. Ayrıca sadece fare kullanarak altyazı düzenleyebilirsiniz!

Ve pluse, bunların doğruluğu kaybetmeden altyazı formatları arasında dönüştürebilirsiniz.

Bu seçenekler ve desteklenen altyazı dosya biçimleri etkileyici bir listesini düzenleme geniş bir yelpazesi ile, altyazı düzenleme ve oluşturma için ücretsiz bir kapsamlı bir araçtır. Böylece, program, kendi altyazı akarsu oluşturmak, mevcut olanları tercüme, ya da sadece en yaygın kullanılan altyazı düzenleme araçlarından herhangi sığacak şekilde altyazı dosyasının biçimini değiştirmek için olanak sağlar.

Düzenleme işlevleri listesi etkileyici. Sen, eklemek, değiştirmek veya seçili altyazı metni kopyalayıp, çevirebilir ve milisaniyelik hassasiyetle farklı bir olmak üzere bir kez konumdan taşıyabilirsiniz. Ayrıca tüm metinler bir altyazı akışı boşaltmak ve farklı olanlarla bunların yerine, ancak orijinal zaman pozisyonlarını koruyarak edebilirsiniz.

Bu, ithalat ve ihracat için doğru kodlamayı seçmek için kullanıcıya yardım da yüklü Windows ® sürümü destekleyebilir tüm kodlamaları desteklemesi otomatik kodlama tespit özelliği içerir.

AHD Subtitles Maker, tek bir dosya (ama medya dosyası içinde) olarak aktarılabilir ve çoğu medya oynatıcıları ve oluşturma programları kullanılabilir en yaygın metin tabanlı altyazı formatlarını destekler. Bu Güç Divx / DVD Altyazılar ve daha fazlası gibi ortak altyazı formatlarını destekler. O Windows ® medya oynatıcı ve sisteminizde yüklü olan medya codec paketi bağlıdır çünkü Ayrıca, Windows ® destek olabilir medya dosyalarını türlerini destekler.

Formatları bu geniş liste güzelliği bu genellikle farklı programlar tarafından paylaşılan olarak değil, sadece dosya uzantısı, aracı tarafından sınıflandırılır olmasıdır. Örneğin, çok sayıda TXT dosyaları üretebilir, ancak her biri (Cavena, DVD Junior, DVD Altyazı Sistemi, Adobe Encore DVD, vb) kullanmak istediğiniz aracına göre özelleştirilmiş olacaktır.

AHD Subtitles Maker ID3 etiketleri (Lyric Senkronize) almak ve kaydedebilirsiniz. Eğer, altyazı parça olarak projenize Senkronize Lirik ayıklamak ile çalışmak, ve aynı zamanda başka bir formata aktarabilirsiniz. Ayrıca bir ID3 etiketleri (Lyric Senkronize) bir öğe olarak altyazı parça ekleyebilirsiniz ve MP3 MEDYA DOSYASI içine doğrudan KAYDET.

AHD Subtitles Maker Professional Edition programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 6,77 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"AHD Subtitles Maker Professional Edition İndir (5.6.22.5466)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status