March 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

AgingBooth: Android Yaşlandırma Programı

AgingBooth; Android mobil cihazlar için resimleri ve fotoğrafları yaşlandırmayı sağlayan eğlenceli ve ücretsiz bir uygulama.

AgingBooth Android yaşlandırma programı ile gerçekten yaşlandığınız hissedebilirsiniz. Komik görüntüler de çıkmıyor değil.

Sponsorlu Bağlantılar

PIVI & Co ünlü AgingBooth uygulaması (FatBooth, BaldBooth, MixBooth, UglyBooth & BoothStache yaratıcıları tarafından), en popüler iPhone uygulamaları biri olan Android sürümü başlatıyor. Android için AgingBooth Android Market ücretsiz olarak indirmek için kullanılabilir.

AgingBooth uygulaması ile yıllar sonraki yaşlanmış halinizi görebileceksiniz. Uygulamayı kendim kullanım, pek iyi olmasa da eğlenceli olduğunu söylemek isterim. Resimleri çektikten hemen sonra yaşlandırma efektini uygulayabilirsiniz. Bazen ilginç resimler çıktığını söylemek isterim.

AgingBooth - screenshot thumbnail AgingBooth - screenshot thumbnail

AgingBooth uygulamasının özeliklerine baktığımız zaman, kamera ile çektiğiniz resimleri veya fotoğraf galerisinden aldığınız resimlere yaşlandırma uygulayabilirsiniz. Yüz tanıma özelliğini kullanarak sadece yüz kısmını alarak yaşlandırın. İntenret bağlantısına gerek yoktur.

Yaşlandırdığınız resimleri Facebook, Twitter sosya paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"AgingBooth: Android Yaşlandırma Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status