March 29, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Advanced Mobile Care: Android telefon ve tablet için optimizasyon programı.

Advanced Mobile Care, Android mobil cihazlar için  cihaz güvenliği ve verimlilik sağlamak için ücretsiz bir uygulamadır.

Android telefonu tehlikelere karşı korumak ve Android mobil cihazın hızını artırmak için yardımcı olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Mobil Anti-virüs virüs saldırılarından gerçek-zamanlı korunma sağlar. Bir dokunuşluk anti-virüs taraması aygıtınızı virüslerden, kötücüllerden, casus yazılımlardan, ve şüpheli uygulamalardan korur. Bir dokunuşluk tarama Android sisteminizi hızlandırmak için ayrıca belleği, önbelleği ve çöp dosyaları temizler.

 •  Oyun Hızlandırıcı oyunlarınızı başlatmadan önce bellek serbest bırakır. Android cihazlar için o bir Oyun Güçlendiricidir, yani oyunların kesiksiz veya oyun-oynama kargaşası olmaksızın daha düzgün çalışmaları için oyunlarınızı Oyun Hızlandırıcı ile başlatın.
 •  Görev Sonlandırıcı bir dokunuş ile belleği yoğun kullanan ve çok pil harcayan uygulamaları kapatır.
 •  Hırsızlığa-karşı kaybolan telefonunuzu bulmanızı sağlar, kaybolan telefonu uzaktan denetler.
 •  Pil Koruyucu pil ömrünü uzattığı gibi, kullanıcıları hangi uygulamaların en fazla pil tükettiği hakkında bilgilendirir. Ayrıca ne kadar pil gücü kaldığını bilmenizi sağlar ve düşük pil gücü uyarısı verir.
 •  Uygulama Yöneticisi APK dosyalarını toplu silebilir, uygulamaları SD Kartına taşıyabilir, ve uygulamaları toplu olarak kaldırabilir.
 •  Gizlilik Danışmanı tarama yapar ve kişisel veri, kişiler, konumlar ve SMS gibi kişisel bilgilerinize ulaşan tüm uygulamaları görüntüler.
 •  Bulutta Yedekleme ve Geri Yükleme kişileri ve arama günlüklerini eski cihazınızdan yeni cihaza yedekleyebilir ve geri yükleyebilir.
 •  Arama Engelleme kişilerden olmayan veya kara listede olan istenmeyen aramaları engeller, böylece sizde istenmeyen aramalar tarafından rahatsız edilmemiş olursunuz.

Advanced SystemCare’in Windows’da çalıştığı gibi Android’de çalışan Advanced Mobile Care, Avast! Mobile Security, Clean Master, Kaspersky Mobile Security, Lookout Mobile Security veya AVG Anti-virus ve benzerlerine her zaman en iyi alternatif olarak kabul edilmiştir.

Nexus 7, Nexus 10, Galaxy Note, Asus Transformer ve daha bir çok başka Android tablet desteklenir!

Advanced Mobile Care Ekran Görüntüleri

Advanced Mobile Care indir Android

Advanced Mobile Care indir Android tablet

Advanced Mobile Care Uygulama Bilgileri

Fiyat: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Boyutu: 6.5 MB

Güncellenme: 5 Aralık 2013

Gerekli sürüm: Android 2.2 ve üzeri

Mevcut sürüm: 3.4.1

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

 • ferhat
  27 Aralık 2013

  Tango görüntülü konuşma

"Advanced Mobile Care İndir (Android)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status