October 24, 2016


Sponsorlu BağlantılarPDF Dosyalarını Görüntüleme Programı

Adobe Reader X 11.0.0 Türkçe İndir: Adobe Reader yazılımı elektronik belge paylaşımı için küresel bir standarttır. Tüm PDF belgeleri açmak ve etkileşim kurabilen tek PDF dosyası görüntüleyicisidir. Görüntülemek için Adobe Reader kullanın, arama, dijital olarak imzalamak, doğrulamak, yazdırmak ve Adobe PDF dosyaları üzerinde işbirliği sağlar.

Adobe Reader artık standart haline gelmiştir.İnternet kullanımında elektronik dökümanlar daha da çoğalıyor.İntertnet dünyasında kullanılan elektronik dökümanları açmak için programlar gerekiyor.En çok kullanılan elektronik dökümanlardan PDF dosyalarını açmaya yaran bir programdır Adobe Reader. Adobe Reader programı sayesinde elektronik dökümanlardan en çok kullanılan PDF dosyalarını okumaya,açmaya yarayan programdır.

Ayrıca Adobe Reader PDF dosyaları üzerinde her türlü değişikliği yapmanıza olanak sağlıyor.Adobe Reader ın bu kadar tutulur ve ücretsiz olması eminim tüm internet kullananlar için büyük bir fırsat.Adobe Reader PDF okuyucu sayesinde intertetten indirdiniz dökümanları rahatlıkla okuma imkanınız olur.

Internet Explorer 7, 8, 9, veya 10; Firefox Extended Support Release; Chrome tarayıcıları ile uyumludur.

Adobe Reader X 11.0.0 son sürümü Microsoft Windows XP 32 bit için Service Pack 3 veya 64 bit için Service Pack 2; Windows 7 (32 bit ve 64 bit); Windows 8 (32 bit ve 64 bit) işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

MAC OS X için Adobe Reader X 11.0.0 İndir

Aratılan kelimeler: adobe reader son sürüm indir, adobe reader son sürüm indir gezginler, adobe reader son sürüm gezginler, adobe reader son sürüm, adobe reader son sürüm indir türkçe, adobe reader x türkçe indir, adobe reader son sürüm türkçe indir, adobe reader son sürüm türkçe indir gezginler, adobe reader türkçe son sürüm indir, acrobat reader son sürüm indir gezginler

Boyutu: 39,57 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Adobe Reader X 11.0.0 İndir – Türkçe" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status site stats