March 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Photoshop Lightroom 4.3 – Windows İçin

Adobe Photoshop Lightroom, üstün görüntü işleme araçları ve fotoğaf düzenleme ortamında ücretsiz deneme özgürlüğü ile çarpıcı görüntüler oluşturmanızı sağlayan bir fotoğrafçılık programıdır. Adobe ® Photoshop ® Lightroom ® 4 yazılımı, güçlü genel ayarlamalar ve çok daha fazlası yapmanıza olanak sağlar.

Adobe Photoshop Lightroom Windows ve MAC OS X işletim sistemleri üzerinde kullanılabilir. Mükemmel görüntüler oluşturmanıza yardımcı olur. Adobe Photoshop Lightroom programı Windows 7 Service Pack 1 (SP1), Windows Vista Service Pack 2, Windows 8 32 Bit-64 Bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Photoshop Lightroom 4.3 güncelleştirmesi aşağıdaki geliştirmeleri içerir:

  • HiDPI Kütüphane içinde destek ve modüller geliştirme. HiDPI Retina özellikli Mac’ler için destek sağlar.
  • Canon EOS 6D, Nikon D600 ve Olympus PEN E-PL5 dahil 20 kamera için dosya desteği.
  • Lightroom önceki sürümlerinde sunulan sorunlar için düzeltmeler ve hata düzeltmeleri.

Lightroom 4, sahip olduğu yeni ayarlama kontrolleriyle kameralardaki dinamik kapasiteyi maksimuma çıkarırken, çarpıcı gölge detaylarını ve aydınlatmaları düzenliyor. Yeni geliştirilmiş bir oto ayarlama sistemini kontrast ve pozlandırma özelliklerinde sunan L4, aynı zamanda gürültü azaltma, hare ve beyazlık dengesi gibi lokal ayarlama kontrollerine de sahip.

Lighroom 4 fotoğrafçılara, metin kontrolleri ve kolay kullanılabilen şablonlarla çarpıcı bir foto kitap yaratmaları için gereken araçları sağlıyor. Aynı zamanda içindeki kitap eklentisiyle yeni bir foto kitap yaratmak için direkt olarak link de sunuyor. Yeni sezgisel harita modülü ise, halihazırda bir konumda işlenmiş fotoğrafları gösteriyor, konum etiketleme ve tersine coğrafi etiketleme kontrolleri ile bir fotoğrafçının yaygın olarak bulunduğu konumların kolaylıkla atanabilmesi için kayıtlı konumları sunuyor.

Ürünün yerli video desteği, fotoğrafçılara video klip çekimleriyle DSLR, point-and-shoot kamera ve akıllı telefonlar üzerinden oynama, kesme ve görüntü çıkarma imkanı veriyor. Özel video ön ayarları ve birçok standart Lightroom görüntü ayar kontrolleri video kliplere uygulanabiliyor ve ayarlanmış videolar H.264 dosya uzantısıyla gönderilerek Facebook ya da Flickr üzerinden yayınlanabiliyor.

Boyutu: 771,49 Mb

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Adobe Photoshop Lightroom İndir (4.3) – Windows" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status