Sponsorlu Bağlantılar

Adobe‘un son versiyon Flash oynatıcısı ile internet tarayıcınızda flash eklentisi olacak. Ve bu sayede web tabanlı animasyonları, oyunları veya flash desteği gerektiren tüm uygulamaları çalıştırabileceksiniz. Küçük boyutu, kolay indirme ve kurma imkanı sunması ile de çok kısa bir sürede Flash Player desteği gerektiren her türlü uygulamayı çalıştırabileceksiniz.Mükemmel internet deneyimleri yaşamak istiyorsanız ve sitelerdeki görselliği tatmak istiyorsanız Flash Player‘ın bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir.

Adobe Flash Player‘ın Mozilla Firefox, Opera, Safari internet tarayıcıları için olan versiyonunu indirmek için buraya tıklayın.

1.8 MB

İngilizce

Ücretsiz

Download: Adobe Flash Player 10.0.32.18 Player İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Nasıl Buldular?

adobe flash player 10 indir gezginler, adobe flash player 10 gezginler, adobe flash player 10 download gezginler, adobe flash player 10 0 indir gezginler, flash player 10 plugin indir gezginler, adobe flash player 10 2 gezginler, adobe flash player 10 activex indir gezginler, adobe flash player 10 gezginler indir, adobe flash player plugin indir gezginler, adobe flash player 7 indir gezginler

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

4 Yorum yapıldı

"Adobe Flash Player 10.0.32.18 Player İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status site stats