March 24, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Miksaj, ses katmanı ve hassas düzenleme için profesyonel ses istasyonu

Adobe Audition CC (eski adıylaAdobe Audition CS6) müzik miksleme programıdır.

Çok parçalı, ses dalga formu ve spektral ekran içeren kapsamlı araç seti ile ses içerikleri oluşturun, miksleyin ve düzenleyin. Bu güçlü ses iş istasyonu video prodüksiyon iş akışlarını ve ses katmanı ekleme sürecini hızlandırmak ve orijinal kalitede sese sahip gösterişli miksajlar sunmak için tasarlanmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Video, podcast ve ses efekti tasarımı için sektördeki en iyi ses temizleme, restorasyon ve hassas kurgu aracıyla tanışın. Adım adım talimatların verildiği bu eğitim, güçlü ses araç seti Adobe Audition CC ve Premiere Pro CC ile arasındaki kusursuz iş akışında sizi yönlendirir. Essential Sound panelini kullanarak profesyonel kalitede ses çıkışı elde edin, bir profesyonel olmasanız bile.

Dünyanın en büyük yaratıcı topluluğu Behance’te bir takip listesi oluşturup ilham alabileceğiniz diğer sanatçıları takip edin, hatta bir sonraki kariyer fırsatınızı yakalayın.

adobe-audition

Adobe Audition CC ile bir çok yenilikler eklenmiştir. Essential Sound paneli. Media Encoder ile doğrudan Audition’dan dışa aktarma. Remiks yapma ve şarkının süresini ayarlama. Synthesizer ile konuşma oluşturma. Ses seviyesini otomatik olarak düzeltme. Adobe Premiere Pro üzerinden video akışı sağlamak için Dynamic Link.

Canlı yeniden bağlantı oluşturma. Çift tam ekran video görüntüleme. Adobe Creative Cloud’a otomatik yedekleme. İşaretçiyi içe ve dışa aktarma. İçe aktarılan varlıkları oturum klasörüne otomatik kopyalama. Zamanlı kayıt işlevi. İyileştirilmiş kullanıcı arabirimi ile HiDPI desteği. Genişletilmiş video formatı desteği. İyileştirilmiş Konuşma Sesi Eşitleyici. iXML meta veri desteği. Geliştirilmiş video performansı. Adobe Soundbooth dosyalarını okuyabilme.

Ses kaldırıcı efekti. Tıklatma/patlatma sesi önleyici ve tıklatma önleyici efektleri. Gürültü üretme efekti. Çok parçalı oturuma klip yapıştırma. Klip birleştirme. SoundCloud.com’a yükleme. CD parçalarını tek dosya halinde dışa aktarma. Yayın kalitesinde ses. Adobe Audition CC: 64 bit desteği.

Not: Adobe Audition 3.0 Ücretsiz sürümünü kullanabilirsiniz.

Adobe Audition Bilgileri

Son sürüm: Adobe Audition CC

Boyutu: 308 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Adobe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Adobe Audition CC İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status