November 29, 2021


Windows için Adobe Acrobat Reader DC Programı

Adobe Acrobat Reader DC yepyeni kaliteli ve modern arayüzü ile Pdf dosyalarını okumanıza ve görüntülemenize yardımcı olacak popüler Pdf programlarının başında gelmektedir. Adından da anlaşılacağı üzere Adobe tarafından geliştirilmiştir. Ücretsiz olarak indireceğiniz program Türkçe arayüzü ile kolay bir kullanım imkanı sunmaktadır.

Pdf dosyalarınızı görüntüleyin, okuyun ve üzerine yapışkan notlar ekleyin, metinleri vurgulayın, çizgi, şekil ve damgalar kullanarak yorumlar oluşturacağınız araç seti de var. E-imza ile her türlü belgeyi ve formu hızlıca imzalayın. Oluşturacağınız formları Pdf dosyasına yazın, imzalayın ve isminizin baş harfini ekleyerek eletronik posta yoluyla gönderin. Akıllı doldurma özelliği ile formları daha hızlı doldurun.

İstediğiniz zaman ve yerde Pdf dosyalarınıza erişim sağlayara çalışma imkanı bulun. Dosyalarınıza Adobe Document Cloud, Box, Dropbox, Microsoft OneDrive veya SharePoint üzerinden erişin ve onları depolayın.

NOT: İndirme işlemini yaptıktan sonra devam etmek için indirme klasörünüzü açın ve “readerdc[xxx]_install.exe” şeklinde adlandırılan Adobe Reader Installer dosyasını bulun.

Adobe Acrobat Reader DC sistem bilgileri:

Boyut: 1.1 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Adobe Acrobat Reader DC Türkçe Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status