February 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

PC İçin Türkçe Adam Asmaca Oyunu

Bazı oyunlar vardır üzerinden yıllar geçse de hep aklımızda kalır ve oynadıkça da bıkmayız. Adam asmaca oyunu da bunlardan birisi. Sizi bilmem ama ben çocukluğumdan beridir her zaman bu oyunu oynadıkça zevk alırım. Bunlar ayrı bir dünya. Mesala Nokia telefonlarda ki yılan oyununu her kes oynamıştır. Akıllı telefonlar, Tabletler çıkmasına rağmen şuan o oyunu bulsak yine oynarız ve eskisi gibi yine zevk alırız.

Hem eğlence açısından hem de bilgimizi ölçmek adına mükemmel oyun. Adam Asmaca Oyunu XP, Vista, Windows 7, Windows 8 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgi seviyenizi ve genel kültürünüzü test edebileceğiniz adam asmaca kelime oyunu ile istediğiniz harfi seçerek kutuları açtırıp kelimeleri tahmin etmeniz gerekiyor. Tabi resimdeki kişinin asılmasına sebep olmadan tüm harfleri bulup, kelimeyi ortaya çıkarmalısınız veya tamamını tahmin etmelisiniz. Oyun çok çeşitli kategorilerden oluşmakta ve ses efektleri ile de desteklenmiştir. Oyun ayrıca öğrencilerin bilgi seviyelerini artırma ve düşünme yeteneklerini de geliştirmeyi amaçlamakta.

Oyun için gerekli: .Net Framework 4

Boyutu: 645 Kb

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Adam Asmaca Oyunu Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status