April 15, 2021


Activity Monitor: Ağınıza bağlı olan tüm bilgisayarları görüntüleme ve yönetme programı.

Activity Monitor ağa bağlı bilgisayar kullanıcıları hakkında detaylı bilgileri sunarak bu kullanıcıları izlemenizi sağlar. Ağa bağlı cihazları neden görmek lazım. Özellikle casusluk yapacak kullanıcılar için bir önlem almak gibi düşünebilirsiniz. Ağ üzerinden kişisel bilgilerinizi veya şifrelerinizi çalmaları mümkündür. Bu nedenle ağ izleme programları sayesinde, size zararı olacak bilgisayarları tespit edebilir ve gerekli önlemleri alabilirsiniz.

Gerçek zamanlı olarak ağınıza bağlı bilgisayarları izlemeyi düşündünüz mü hiç? Hangi bilgisayarlar ağınıza bağlı veya istemediğiniz bilgisayarları ağınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz. Bunun için ağa bağlı olan tüm cihazları görüntüleyecek ve yönetmenizi sağlayacak bir programın olması gerekir. Activity Monitor programı da ağa bağlı bilgisayarların aktivitelerini izlemek ve yönetmek için yardımcı olacak gelişmiş bir programdır.

Activity Monitor programının sunduğu muhteşem bir özellik mevcut. Ağa bağlı bilgisayarları tespit altına alabilir ve o bilgisayarda oluşan herhangi bir olayı hemen izleyebilirsiniz. Bu özellik, işletme sahipleri için çok önemlidir. Çalışanların daha verimli çalışmasını sağlamak için takip etmek faydalıdır. Bu program sayesinde çalışanları takip ederek, bilgisayarından hangi işlemler yaptığınız izleyebilir ona göre gerekeni yapabilirsiniz.

Activity Monitor programının diğer özelliklerine kısaca değinmek istiyorum; Bu programın yüklü olduğu bilgisayar uzakta olsa bile bilgisayarda yapılan işlemleri izleyebilirsiniz. Ebeveyn programı da diyebiliriz. Çocuğunuzun bilgisayarda neler yaptığını, hangi sitelere girdiğini vs tüm işlemlerini kolayca izleyebilirsiniz. Herhangi bir kullanıcının bilgisayar masaüstüne bakabilirsiniz. En önemlisi tüm internet kullanımını izleyebilirsiniz. Elimde delil olsun diyorsanız girdiği tüm siteleri kaydedebilirsiniz.

En önemlisi de, anlık mesajlaşma programları ile neler konuştuğun takip edebilirsiniz. Tabi bu her ne kadar ahlaki bir durum olmasa da, eğer gerekli olursa o bilgisayardan yapılan tüm anlık mesajlaşma konuşmalarını kaydedebilirsiniz.

Sonuç olarak, bir bilgisayarda neler yapıldığını, internet kullanımını ve anlık mesajlaşma konuşmaları ile ilgili tüm işlemleri bu program sayesinde izleyebilirsiniz.

Activity Monitor Ekran Görüntüleri

Activity Monitor indir-aga bagli bilgisayarlari izleme programi Activity Monitor indir-aga bagli bilgisayarlari takip etme programi

Activity Monitor Bilgileri

Son Sürüm: Activity Monitor 8.7

Boyutu: 21.08 MB

Lisans: Deneme

Dil: Türkçe

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: Deep Software

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Activity Monitor İndir – Ağa Bağlı Bilgisayarları İzleme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status