March 25, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Active@ UNDELETE Data Recovery: Silinen Dosyaları Kurtarma Programı

active-undelete-data-recovery-indir-dosya-kurtarma-programiActive@ UNDELETE Data Recovery 10 programı silinen dosyaları geri yükleme ve kayıp veya silinmiş bölümleri kurtarmaya yardımcı veri kurtarma programıdır. FAT, NTFS, NTFS + EFS, MacOS HFS+, Linux Ext2/Ext3/Ext4, Unix UFS dosya sistemlerden silinen verileri kurtarır.

Yanlışlıkla silinen dosyaları kurtarmak için, basitçe, silinmiş dosyaları kurtarmak için sürücü tarar, sonra tarayıcı gibi tanıdık bir Windows explorer tarar ve sonuçları filtreler, gerekli dosyaları seçerek ve güvenli bir konuma alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Active@ UNDELETE Data Recovery programı sayesinde; silinmiş dosyaları ve klasörleri kurtarma. Silinmiş bölümleri geri yükleme. Güvenli veri restorasyonu için bir Disk Image oluşturma. Gelişmiş Tarama yapın ve Mantıksal Sürücü ve Aygıt Tarama Profil kullanarak sonuç düzenleme. Toplu dosya kurtarma işlemini gerçekleştirme. Neredeyse kırık veya sökülen RAID dizileri yeniden oluşturma. Hasarlı RAID veri geri yükleme. Hex Editor ile disk içeriği düzenleme. Geri yüklemeden önce silinmiş dosyaları önizleme yapabilirsiniz.

Bu gelişmiş dosya kurtarma program, USB sürücülerden, çıkarılabilir disklerden, disketlerden ve Secure Digital, CompactFlash, SmartMedia, MemoryStick kartlardan silinmiş dosyaları kurtarma yapabilirsiniz.

Active@ UNDELETE Data Recovery Bilgileri

Son Sürüm: Active@ UNDELETE Data Recovery 10

Boyutu: 24.87 MB

Lisans: Demo

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: Active@ Data Recovery Software

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Active@ UNDELETE Data Recovery İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status