March 30, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel ses stüdyosu

ACID Pro 7, kesintisiz bir stüdyo üretim ortamı için tam çok yönlü kayıt ve karıştırma, MIDI sıralama ve döngü işlevselliğini bir araya getiren bir DAW güç merkezidir. Şeffaf Teknoloji tasarımı ile ACID Pro 7 yazılımı yaratıcı iş akışına yönelik tipik engelleri ortadan kaldırır, böylece fikirlerinizi zahmetsizce gerçek sonuçlara dönüştürebilirsiniz.

ACIDized döngüleri ses dosyalarından fazla değildir. Bunlar, örneklerin uzunluğu, geçici ve hatta anahtarı hakkında bilgi içerir. ACID ses dosyalarını analiz eder ve bilgiyi ses ve adımla kolaylıkla işlemek için kullanır. ACID Pro 7 yazılımı ayrıca 90 sanal enstrümana sahiptir; böylece kutudan çıkarak müzik oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Gerçek zamanlı MIDI işleme ve MIDI olayları üzerinde kesin kontrol ile, ACID Pro 7 yazılımında benzersiz MIDI sıralamasını deneyin. Modül, ifade veya diğer MIDI denetleyici verilerini otomatikleştirmek ve değiştirmek için parça zarflarını kullanın.

VST aletleri ve eklentileri için yerel destek ile paletinizi genişletin. EQ değişimleri oluşturun ve parametre otomasyonuyla efektler ekleyin. ReWire ve ASIO desteği, ACID Pro 7 yazılımını sorunsuzca mevcut stüdyosunuzla bütünleştirmenize yardımcı olur.

ACID Pro 7, profesyonel müzik üretimi ve düzenlemesi için, iZotope tarafından desteklenen ACID Pro Effects Rafı dahil yazılımları içerir.

Acid Pro son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • 25 Temmuz 2013

    mukemmel

"Acid Pro 7.0a İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status