October 24, 2021


Ücretsiz Office Word Benzeri Program

Word, Office araçları içerisinde Excel ile birlikte en çok kullanılan programlardan biridir. İnternet ortamında en çok paylaşılan dosya formatı elbette PDF’dir. Ancak iş ortamında Word’ün kullanımı daha yaygındır. Bu nedenle herhangi bir belge yazdırmak veya başka amaçlar için bir yazı oluşturulacağı zaman Microsoft Word kullanılmaktadır. Ancak Office paketine para vermek istemiyorsanız Word alternatifi programlar kullanmak gerekir. AbiWord bu alanda geliştirilen Word alternatifi olarak kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe en iyi kelime işlemci programlardan biridir.

Çok çeşitli kelime işlem görevleri için uygun bir programdır. AbiWord, günlük işleriniz, kişisel ihtiyaçlarınız için veya birçok iyi eski yazı yazma eğlencesi için kullanışlı birçok özellik ile hızla en gelişmiş kelime işlemcisi haline geliyor. AbiWord çalıştırdığı işletim sistemiyle mükemmel bir şekilde entegre olacak şekilde tasarlanmıştır. Görüntü yükleme veya yazdırma yetenekleri gibi sistem tarafından sağlanan işlevselliği kullanacaktır.

Dokümanlarınızı arkadaşlarınızla paylaşamayacağınız zamanlarda bir kelime işlemcisi ne işe yarar? AbiWord, OpenOffice.org dokümanları, Microsoft Word dokümanları, WordPerfect dokümanları, Zengin Metin Biçimi dokümanları, HTML web sayfaları ve daha pek çok endüstri standart doküman türlerini okuyabilir ve yazabilir.

AbiWord’un gelişmiş belge düzeni seçeneklerini kullanarak, profesyonel, bilimsel veya okumak eğlenceli olanı dokümanınıza ekleyin. Dokümanınızın görünümünü geliştirmek için tablolar, madde işaretleri, listeler, resimler, dipnotlar, dipnotlar ve stiller kullanın.

abiword-son-surum-turkce-indir-ucretsiz-word-benzeri-program

Dünyadaki herkes aynı dili konuşmadığından, “AbiWord” birçok farklı dilde gelir. AbiWord, yaygın olan ve olmayan pek çok dilde mevcuttur. AbiWord’un yerleşik yazım denetleyicisini kullanarak belgenizdeki kötü yazım hatalarını içermediğinden emin olun. 30’dan fazla dilde sözlükler mevcuttur. AbiWord sağdan sola, soldan sağa ve karma modlu metinleri destekler. Bu, Avrupa dillerini desteklemenin yanı sıra İbranice ve Arapça gibi dilleri de desteklediği anlamına gelir.

Bir sunucu ortamında AbiWord’u kullanmayı kolaylaştırmak için, AbiWord’a güçlü bir komut satırı arayüzü bulunmaktadır. Bu, form mektupları oluşturmanıza, belgeleri basmanıza veya AbiWord’un desteklediği herhangi bir dosya biçimine belgeleri dönüştürmesine olanak tanır.

AbiWord programı çok küçük ve çalışması çok az kaynak gerektiriyor. Eklenti sistemi, modern bir kelime işlemcisinden bekleyebileceğiniz tüm işlevselliği AbiWord’a vermek üzere tasarlandı. AbiWord’un işlevselliğini genişletmek için çeşitli eklentiler kullanılabilir. AbiWord, Office Word benzeri programlar arasından en iyilerden biridir.

AbiWord Bilgileri

Sürüm: 9.39 MB

Boyut: 7.94 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"AbiWord Son Sürüm Türkçe İndir – Ücretsiz Word Benzeri Program" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status