Sponsorlu Bağlantılar

ABBYY FineReader 10 Personal Türkçe size belgeleri ve görüntüleri veri kilidini ve yönetilebilir ve erişilebilir bilgi onları dönüştürmek için güç veriyor.

Uygulama tipik OCR yetenekleri ötesinde sayfası gibi sayfa tanıma tarafından işlenerek ulaştığı karmaşık, orijinal yapısı dahil olmak üzere çok sayfalı belgeleri okuma imkanı sunuyor.

ABBYY FineReader 10 ile taranmış bir resmi text haline sıfır hata ile dönüştürebilir ve pek çok taranmış döküman üzerinde düzenleme yapabilirsiniz. Program Türkçe dil desteği, el yazısı desteği, gelişmiş ve kullanışlı arayüzü, profesyonel kullanımlar için pratik özellikleriyle ön plana çıkıyor. Program en karışık belgelerden, cep telefonuyla çekilmiş fotoğraflara kadar her türlü dökümanı en kusursuz şekilde yazıya aktararak, editlemenizi ve dilediğiniz formatta saklamanızı da sağlıyor.

ABBYY FineReader 10 sürümünde neler yeni?

Performans ve Etkinliği Artırılmıştır

ABBYY FineReader yeni sürümünde arkaplan imajlarını algılama, yüksek çözünürlüklü resimlerde işlem yapma, faks gibi okunması zor belgelerde ve dijital kamera ve cep telefonu kameralarıyla çekilmiş resimlerdeki etkinlik oranı artırılmıştır. Programın belgeleri PDF’ye aktarma hızı da %50 oranında artırılmıştır.

Basit ve Etkili Bir Arayüz

Programın geliştirilen arayüzü minimum efor harcayarak maksimum iş yapmanızı sağlıyor. Program görselliğe ağırlık verdiği arayüzünde amacınıza en basit şekilde ulaşmanızı hedefliyor. Dökümanda işlem yapmak istediğiniz ve sizin için öne çıkan alanları belirleyerek en hızlı şekilde işlem yapabilirsiniz.

Taranmış Dökümanları HTML’e dönüştürerek E-Book Oluştuma

Program bu versiyonunda belgeleri HTML formatına da dönüştürebiliyor. Programla dilerseniz bir kitabı e-book haline getirebilir ve bölümlerine ayırabilirsiniz. Esnek bir HTML formatına dönüştürdüğünüz bir belgeyi web sitesine koymak için düzenleyebilmekte mümkün.

PDF Dökümanlarını 10 Kata Kadar Küçültün

ABBYY FineReader 10 sürümünde PDF dökümanları arşiv ve paylaşım için daha küçük boyutlara getirilebiliyor. PDF formatındaki bir belgeyi görsel kalitesini kaybetmeden 10 kata kadar küçültmenizi sağlayan program bu yeni özelliğiyle belgeleri dönüştürme zahmetinden kurtulmanızı da sağlıyor.

ABBYY ADRT

Program ABBYY ADRT özelliğiyle birden fazla sayfa üzerinde düzenleme ve formatlama yapmanıza izin verir. Özellikle Microsoft Office belgeleri gibi çok sayfalı belgelerde tek düzenlemeyle bütün sayfalarda değişiklik yapmanız mümkün. Sayfa başlıkları ve numaraları, font özellikleri, dipnotlar üzerinde yaptığınız değişiklikleri tüm sayfalarda uygulamanızı sağlayan program böylece kullanıcıları önemli bir zaman kaybından kurtarmış oluyor.

3.Nesil Kamera OCR

Program yeni sürümüyle sadece dijital kameralarla çekilmiş görüntülerde değil cep telefonu kameralarıyla çekilmiş resimlerin yazıya dönüştürülmesinde de çok etkili kullanılabiliyor. Programla 3 boyutlu görsellerde perspektif düzeltmesi, bulanıklık giderilmesi gibi işlemlerde yapılabiliyor.

İster Yazı İster Resim

ABBYY FineReader 10 dergi, gazete gibi yazı ve resimlerin bol ve karışık olduğu belgelerde bile en iyi sonucu verebiliyor. Resim üzerindeki bir yazıyı bile algılayabilen programla dilerseniz fotoğrafları ayıklamakta mümkün. Program dönüştürme aşamasında sizin istediğiniz seçeneklere göre bir belge oluşturabilir.

Ücretsiz ABBYY Screenshot Reader

ABBYY FineReader 10 yeni sürüm şerefine ABBYY Screenshot Reader programını da ücretsiz olarak veriyor. ABBYY Screenshot Reader ile bilgisayar ekranını yakalayarak ister resim ister yazıları kaydedebilir ve dökümanlarınızda kullanabilirsiniz.

371,73 Mb

Türkçe

Deneme Sürümü

Download: ABBYY FineReader 10 Türkçe İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Nasıl Buldular?

abbyy fine reader 10 full türkçe indir, fine reader

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

4 Yorum yapıldı

 • ABDÜLKADİR DEDEOĞLU
  21 Haziran 2010

  daha önce finereader almıştık PRO 5.00 idi. epey zaman sonra çalışmaz oldu. Sebebini araştırdık. Güncellemeniz gerekiyor yoksa çalışmaz dediler. Güncelleyin dedik program kadar para istediler. Bu ne saçma bir çalişma sistemi dedik almadık. Eğer sizinki de böyle ise almamız mümükün değil.

 • ABDÜLKADİR DEDEOĞLU
  21 Haziran 2010

  ayrıca sizde arapça kaliteli OCR programı varmı cevap….

 • h.c
  20 Şubat 2011

  very thankssss

 • cvd
  2 Aralık 2013

  çok güzel olmuş elinize sağlık

"ABBYY FineReader 10 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status site stats