September 23, 2021


Windows için Metin, HTML, RSS ve XML Site Haritaları Oluşturma

Arama motorlarının web sitenizdeki tüm sayfaları dizine ekleyip sıralamasını ister misiniz? Google, Yahoo ve Bing gibi arama motorlarının içeriğinizi keşfetmelerine yardımcı olmak için HTML, XML, RSS ve XML site haritaları oluşturun.

A1 Site Haritası Oluşturucu webmasterların arama motorlarına (Yahoo, Google vb.) Web sitenizi taramasına ve dizinlemesine yardımcı olabilecek metin, HTML, RSS ve XML site haritaları oluşturmalarını sağlar. Program başlangıçta web sitenizi tarar ve hesaplanan sayfa önceliği ve HTTP durum kodu ile birlikte gerekli sayfa bilgilerini ve yapısını toplar. Sayfaları hariç tutmayı, tarayıcı filtrelerini ayarlamayı, HTML ve CSS kodunu W3C ve diğerleri aracılığıyla doğrulamayı seçebilirsiniz.

Program, XML, RSS, Metin, HTML formatında site haritaları oluşturabilir, özel çıktı şablonları ve XML site haritalarını bölme ve sıkıştırma desteği sunmaktadır. Diğer özellikler arasında, özel bağlantı ve okuma zaman aşımı değerleri, oturum kimliklerinin kaldırılması, JavaScript ve CSS dosyalarının taranması, proxy kurulumu, web sitesi oturum açma ve diğer çeşitli seçenekler bulunur.

A1 Site Haritası Oluşturucu, yerel klasörlerden, İnternet / Intranet URL’lerinden ve ayrıca CD veya diğer çıkarılabilir medyadan gelen siteleri tarayabilir.

NOT: Programı 30 günlük bir deneme süresince ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

A1 Sitemap Generator sistem bilgileri:

Boyut: 5.49 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"A1 Sitemap Generator İndir (Windows)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status