Bedava 3D Masa Tenisi Oyunu İndir

Ping-Pong, popüler bir spor oyunu gerçek bir 3D, 3 boyutlu masa tenisi simülasyonu. Masa tenisi oynamak tek oyuncu modu yanı sıra, 2 oyunu zorlu bir 2 olabilir. Aynı bilgisayar üzerinde neredeyse sınırsız sayıda oyun oynayabilirsiniz! Oyuncuların kendi bilgi deposu, kişisel profilleri mevcut.

Tek oyuncu modunda, eğitim, kariyer, şampiyonluk, pratik ve 2×2: 5 oyun türleri vardır.Eğitim kursu 6 aşamalarında, her biri belli bir oyun elemanı adanmış oluşur. Kariyer modu, 12 bilgisayar rakibine karşı karşıya olacak. Her biri kendine özgü bir tarzı vardır ve rütbesine göre bir dört oyuncu grupları aittir. Ranks beceri seviyelerini yansıtır ve bilgisayar oyuncuları için varsayılan olarak atanır. Ancak, Ping-Pong oynarken rütbeniz artırabilir! Toplam dört rütbeleri vardır: “acemiler”, “efendileri”, “uzmanlar” ve “Pro”. Rütbeniz şampiyonalarda yer alarak artırabilir. Bu masa tenisi oyunu indirin ve şampiyonluğu kazanmak! Şampiyonası 8 oyuncular arasında tutulur ve 7 bilgisayar rakibine. Ayrıca multiplayer modunda 3 rakiplere meydan okuyabilirsiniz! Çiftler halinde birbirlerine veya bölme karşı oynamak ve 2×2 oyunu oynayabilirsiniz. Bu heyecan verici bir simülatör de Ping-Pong mekaniği dayalı 12 bonus oyunlar sahiptir. Ancak, bunların kilidini açmak istiyorsanız, belli bir sayıda puan ve ödül kazanmak için olacak. Ping-Pong oyun canlandırmak ve çok daha farklı yapmak için çok sayıda özel efektler sunuyor. Gerçek bir masa tenisi oyunu indirin! Için kesinlikle ücretsiz Ping-Pong oyna!

 

Ping-Pong oyunu 3 boyutlu bir masa tenisi simülasyonu. Oyun tekli olarak bilgisayarınızda oynandığı gibi network ortamında da oynanabiliyor. Oyundaki kabiliyetiniz oynadıkça artıyor ve seviyeniz yükseliyor. Oyuna zamana alışıyor, güzel masa tenisi müsabakaları çıkarabiliyorsunuz.

Boyutu: 2,26 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"3D Masa Tenisi Oyunu İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status