March 29, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

3 Boyutlu Buton Yapma Programı

3D Button Creator, adından da anlaşılacağı gibi, 3D buton bitmap’lerini kişiselleştirilmiş grafik butonlar olarak kullanarak anasayfanızın veya kendi programınızın grafiksel izlenimini iyileştirmek için 3D butonlar yapmak için kullanılan bir araçtır.

Kullanım kolaydır. Sadece programı açın ve gerçek zamanlı grafik kontrolü kullanarak butonun tüm parametrelerini ayarlayın. Mükemmel göründüğünü düşündüğünüzde düğmeyi bir bitmap, jpeg veya gif dosyası (web kullanımı için) olarak dışa aktarmanız yeterlidir. Düğmeyi (animasyonlu veya animasyonsuz) ana sayfanıza eklemek istiyorsanız, hazır HTML kaynak kodunu oluşturmak ve dışa aktarmak için HTML TAG işlevini kullanın.

Sponsorlu Bağlantılar

3D Button Creator ile dikdörtgen, elips, daire, yuvarlak dikdörtgen (ayarlanabilir yuvarlak) buton şekilleri yapabilirsiniz. Maksimum 330 x 195 piksel buton boyutu vardır. Maksimum 16 milyon renk, ayarlanabilir buton / düğme rengi, metin rengi, arka plan rengi, her biri kırmızı / yeşil / mavi değer kaydırıcılarıyla seçilebilir. Sağ, sol ve diğer ışık pozisyonları vardır. Ayarlanabilir ışık yoğunluğu ve boyutu ve ayrıca ayarlanabilir derinlik efekti (kenarlık solma).

3d-button-creator

Antialiased (Windows ayarlarında seçili olduğunda) veya 3D yazı. Metin özellikleri: boyut, yazı tipi, renk, tür (kalın, alt çizgi) ve konum. Parlaklık ayarı ve tam 3d haritalama ve aydınlatma ile düğme dokusu bitmapi içe aktarma sunar. Serbest konumlandırma ile şeffaf ikon / simge kullanma olanağı sunar.

3D Button Creator ile hazırladığını butonları BMP, JPG ve GIF olarak kaydedebilirsiniz.

Boyut: 1.06 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"3D Button Creator Gold 3.03 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status